Królewski Przysmak


Catering „Królewski Przysmak” to pozycja w naszej bogatej ofercie, skierowana przede wszystkim do Klientów zainteresowanych serwisem gastronomicznym odpowiednim na kilkuosobowe zebrania, okolicznościowe imprezy firmowe czy spotkania w gronie znajomych.


Zimne przekąski, kanapki i desery, które wchodzą w skład tej oferty dostarczymy Państwu we wskazane miejsce i o określonej porze.


Naszym głównym atutem są kanapki „Królewski Przysmak”, które przygotowujemy nieprzerwanie od kilkunastu już lat. Dostępne są w dwóch rodzajach zestawów „Standard” oraz "Exclusive”. Zachwycają swoją różnorodnością, zaspokajając wyrafinowane gusta nawet najbardziej wymagających Gości.


Nasze kanapki są bardzo eleganckie, kolorowe, wygodne w jedzeniu i niewiarygodnie smaczne. Stanowią niezbędny element poczęstunku w trakcie konferencji, seminariów, wernisaży, spotkań biznesowych oraz uroczystości rodzinnych.
„Królewski Przysmak” został uhonorowany Medalem Europejskim w kategorii usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej na www.kanapki.net.pl