Dla firm


Naszą specjalnością jest organizowanie obsługi cateringowej zarówno kilkuosobowych spotkań firmowych, jak i szkoleń, konferencji i kongresów dla ponad 1500 uczestników.


Naszym atutem jest doświadczenie, profesjonalizm, elastyczność. 


Ponieważ każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie, wszystkie powierzone nam zlecenia przygotowujemy z ogromnym zaangażowaniem naszych pracowników, dostosowując formę i sposób obsługi do charakteru wydarzenia. W trosce o Państwa zadowolenie z naszych usług, uwzględniamy wszelkie Państwa życzenia i sugestie.


Wieloletnie doświadczenie i posiadane kwalifikacje naszych kucharzy są gwarancją jakości i świeżości serwowanych potraw. Nasi kuchmistrzowie dbają o to, aby potrawy przygotowane były z naturalnych, zawsze świeżych produktów, a ich smak i wygląd nie miały sobie równych. Śledząc najnowsze trendy gastronomiczne i dekoratorskie, udoskonalamy nasze menu, tak by zadowalało nawet najbardziej wymagające podniebienia, i dbamy o to, by potrawy dla Państwa przygotowywane stanowiły niekwestionowaną i oryginalną ozdobę Państwa stołów.